- Начало
- Лаптопи
- Asus
- VivoBook 15 X1504
- Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ2625 (ID: 905878)
Лаптоп Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ2625 90NB13Y2-M00ZT0_8GB_1TBSSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 905878
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ262+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:58900 €/1 15198 лв.
| Серия | VivoBook 15 X1504 |
| Процесор |
Intel® Core™ i3-1315U (6-ядрен)
Базова честота:
1.2 GHz
Макс. честота:
4.5 GHz
Размер на кеша:
10 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Type C Gen 1 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Вградени стерео високоговорители SonicMaster |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Размери: 36.0 x 23.3 x 1.8 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 42 Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 90NB13Y2-M00ZT0_8GB_1TBSSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
