- Начало
- Лаптопи
- Asus
- VivoBook S14 S432
- Asus VivoBook S14 S432FA-EB018T (ID: 624681)
Лаптоп Asus VivoBook S14 S432FA-EB018T S432FA-EB018T_1TBSSD
изчерпано
Intel Core i5-8265U (4-ядрен) 3.90 GHz
8 GB LPDDR3 2133Mhz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14" 1920x1080 матов
Intel® UHD Graphics 620
Windows 10 Home (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 624681
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 1TB SSD
90900 €
/
1 77785 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows , За широка употреба |
| Серия | VivoBook S14 S432 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-8265U (4-ядрен)
Базова честота:
1.60 GHz
Макс. честота:
3.90 GHz
Размер на кеша:
6 MB
|
| RAM-памет | 8GB 2133MHz Тип: LPDDR3 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel® UHD Graphics 620 |
| Дисплей |
14" (35.56 cm) 1920x1080 матов
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| HDMI |
|
| Камера | 720p IR HD WebCam |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5(802.11ac) |
| Bluetooth |
|
| USB Портове | 1x USB 3.1 Type-C (gen. 1) |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| Клавиатура | Подсветка на клавиатурата |
| Аудио | Стерео високоговорители Sonic Master с вграден усилвател |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Други | Тегло: 1.45 kg. Цвят: Зелен. Размери(см): 32.2 x 21.1 x 1.80 |
| Батерия | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Операционна система |
Windows 10 Home (64-bit)
*Възможност за безплатен ъпгрейд до Windows 11 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | S432FA-EB018T_1TBSSD |
| Допълнително |
ScreenPad спецификации: 5.65” FHD+ (2160 x 1080) Super IPS display 178˚ wide-view technology Glass-covered for fingerprint and smudge resistance Precision touchpad (PTP) technology supports up to four-finger smart gestures |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив