- Начало
- Лаптопи
- Dell
- 14 Plus 2-in-1(DB04250)
- Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 (ID: 816744)
Лаптоп Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 DB04250_LNL_203_1TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 256V (8-ядрен) 4.8 GHz
16 GB LPDDR5X 8533MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS 300nits Touch
Intel Arc 140V 8 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 816744
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 1TB SSD
1 54900 €
/
3 02958 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 54900 €/3 02958 лв.
Характеристики
| Приложение | 2 в 1 лаптопи , С Windows |
| Серия | 14 Plus 2-in-1(DB04250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 256V (8-ядрен)
Базова честота:
3.7 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12MB
NPU:
до 47 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB 8533MHz Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 140V 8 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS 300nits Touch
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI |
|
| Камера |
1080p FullHD с 2 интегрирани микрофона
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | Integrated in the processor |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth |
|
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 1
1 USB Type-C 3.2 Gen 2 (with Power Delivery and DisplayPort 1.4 One Thunderbolt 4 (40 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Realtek ALC3329, 2 високоговорителя |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Wi-Fi/Bluetooth модул
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.61 кг
Размери: 31.4 x 22.6 x 1.5 cm Цвят: Син |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-полимерна батерия, 4196 mAh / 64 Wh
Бързо зареждане: до 80% за 1 час Време на работа до 12 часа 30 минути 3-pin 65W USB-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | DB04250_LNL_203_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив