- Начало
- Лаптопи
- Dell
- 16(DC16250)
- Dell 16 DC16250 (ID: 843057)
Лаптоп Dell 16 DC16250 DC16250_RPLU-R_012_8GB_250SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core 5 120U (10-ядрен) 5.0 GHz
8 GB DDR5 5200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 843057
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM и 250GB SSD
94900 €
/
1 85608 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell 16 DC16250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:94900 €/1 85608 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows , За широка употреба |
| Серия | 16(DC16250) |
| Процесор |
Intel® Core™ 5 120U (10-ядрен)
Базова честота:
3.80 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 5200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| HDMI |
|
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Integrated, Слотове: up to 32GB, Two SODIMM slots
Памет:
up to 32GB, Two SODIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
2 USB 3.2 Gen 1
1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort 1.4 and Power Delivery |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорители, HD Audio, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Wi-Fi/Bluetooth модул
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.98 кг
Цвят: Черен Размер: 35.7 x 25.0 x 1.7 см |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-полимерна, 41Wh
Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W AC захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | DC16250_RPLU-R_012_8GB_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив