- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Latitude 7340
- Dell Latitude 7340 (ID: 696227)
Лаптоп Dell Latitude 7340 N047L734013EMEA_VP_1TBSSD
ID: 696227
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | Latitude 7340 |
| Процесор |
Intel Core i5-1345U (10-ядрен)
Базова честота:
3.50 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz Тип: LPDDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
13.3" (33.78 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | No |
| HDMI | HDMI 2.0 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | Integrated in the processor |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth |
|
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 с PowerShare
2x Thunderbolt 4 с DisplayPort Alt Mode/USB4/Power Delivery |
| Клавиатура |
Подсветка на клавиатурата
Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 4x 2W вградени HD високоговорителя с Realtek ALC3281 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за SSD
1x M.2 3042 слот за 4G WWAN модул 1x M.2 3052 слот за 5G WWAN модул |
| Сигурност |
TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви
Kensington Lock |
| Други | Тегло: 1.16 kg Размери: 29.9 x 21.3 x 1.8 cm Цвят: Сребрист |
| Батерия |
3-клетъчна, вградена, литиево-йонна, 57Wh
Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W USB Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N047L734013EMEA_VP_1TBSSD |
Dell Latitude 7340 ви помага да работите и да се забавлявате както никога досега. Този лаптоп има набор от функции, които ви помагат да се справите с натоварения си работен ден безпроблемно. Той ви гарантира умна, интуитивна и ефикасна работа. Този ултра компактен лаптоп разполага с 13.3-инчов FHD+ (1920x1200) широкоъгълен дисплей, който ви гарантира изображения с ярки цветове и безкомпромисно качество. Дисплеят на лаптопа ви гарантира перфектна видимост дори на ярка слънчева светлина. Dell Latitude 7340 разполага с FHD инфрачервена вградена камера и страхотен микрофон, които ви гарантират, че ще провеждате всички ваши конферентни разговори с лекота и удобство, без никакви притеснение за аудио-визуалното качество на връзката. Освен това този лаптоп има ергономична клавиатура с вградена подсветка, която ви позволява да използвате лаптопа в затъмнени помещения и дори през нощта, без да се налага да притеснявате другите хора около вас. Лаптопът разполага с мощен процесор и отлична памет, които ви осигуряват безупречна и ефикасна работа с различни програми и приложения. Този лаптоп ви гарантира, че няма да правите никакви компромиси с качеството на работния си процес и че няма да има никакви бариери пред успеха ви.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.