- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Precision 3581
- Dell Precision 3581 (ID: 700681)
Лаптоп Dell Precision 3581 N207P3581EMEA_VP_64GB_2TBSSD
ID: 700681
| Приложение | Работни станции , За широка употреба , С Windows |
| Серия | Precision 3581 |
| Процесор |
Intel Core i7-13700H vPro 3.70 GHz, 24 MB cache
Базова честота:
3.70 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5600MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Еxternal, NVIDIA RTX A1000, 6GB GDDR6
Памет:
6GB GDDR6
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | RJ-45 |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.0 |
| Камера | IR FHD Camera and Mic |
| Дънна платка |
13th Generation Intel RPL-H Series, Слотове: 2x SODIMM slots; Up to 64 GB
Памет:
2x SODIMM slots; Up to 64 GBx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB Портове | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 2x Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4 |
| Клавиатура | Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Stereo speakers with Realtek Waves, Maxx Audio 12.0, 2 W x 2 W = 4 W total |
| Звукови портове | 1x Universal audio jack |
| Ethernet | Intel I219-LM 10/100/1000 Mbps |
| M.2 slot | 1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, FIPS 140-2 certification for TPM, Fingerprint Reader |
| Други | Тегло (кг): 1.8 kg, Размери (см): 35.8 x 23.3 x 2.5 cm, Цвят: Grey |
| Батерия | 4 Cell, 64WHr, Standard Battery; 130W Type C Power Adapter |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N207P3581EMEA_VP_64GB_2TBSSD |
Dell Precision 3581 e висококачествен лаптоп с тънък и лек дизайн, който ще повиши продуктивността ви и ще ви помогне да се справите с всяка ваша задача бързо, лесно и приятно. Отличната му резолюция ви гарантира, че всяко изображение на екрана ще бъде реално като света около вас. Освен той има невероятна яркост от цели 250 нита, която ви гарантира перфектна видимост, независимо от заобикалящата ви светлина. Насладете се на безпроблемна производителност, докато изпълнявате много задачи в офис приложения, инструменти за сътрудничество и професионален софтуер. Dell Precision 3581 разполага с 15.6-инчов FHD (1920x1080) дисплей, който не допуска неприятни отблясъци и ви осигурява ясни и ярки изображения, които не напрягат очите ви независимо от заобикалящата ви светлина. Лаптопът разполага с мощен процесор и отлична памет, които ви осигуряват безупречна и ефикасна работа с различни програми и приложения. Този лаптоп ви гарантира, че няма да правите никакви компромиси с качеството на работния си процес и че няма да има никакви бариери пред успеха ви. Лаптопът разполага с подобрено двойно охлаждане, което ви гарантира, че устройството ще работи оптимално, дори при по-големи натоварвания и по-сложни задачи. Вградената AI платформа научава как работите и се адаптира към вашите нужди, така че да ви осигури един по-умен и персонализиран работен процес.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.