- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 14 Plus(PB14250)
- Dell Pro 14 Plus (PB14250) (ID: 853910)
Лаптоп Dell Pro 14 Plus (PB14250) PB14250_U5225U16G512G_UBU_32GB_250SSD
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 853910
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Dell Pro 14 Plus (PB14250)+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 20900 €/2 36460 лв.
| Серия | Pro 14 Plus(PB14250) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 5 225U (12-ядрен)
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 12 TOPS
|
| RAM-памет | 32 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Graphics 4 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| HDMI |
|
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| Bluetooth | Да |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
2x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео Cirrus Logic CS42L43 |
| Звукови портове | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Сигурност |
Security Lock Slot
Noble lock TPM 2.0 |
| Батерия | Литиево Йонно Полимерна 3 cell |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PB14250_U5225U16G512G_UBU_32GB_250SSD |
Dell Pro 14 PC14255
Мащабируем и елегантен
Максимализирайте производителността
Благодарение на трансформационните скокове в живота на батерията и производителността


По-бърза производителност
Възползвайте се от изключителна производителност и живот на батерията, както и от мощен изкуствен интелект на устройството, с процесори Intel® Core™ Ultra 200U или 200V серия, включващи NPU, GPU и CPU. За компании, които искат да ускорят внедряването на AI приложения в своите служители, само Dell предлага решение за корпоративни компютри с изкуствен интелект, използващо авангардна NPU технология[7]. Dell Pro AI Studio доставя AI директно на вашето устройство, осигурявайки безпроблемност, подобна на облачна, без високата цена. Той е идеален за интеграция с AI на устройството, осигурявайки безпроблемно протичане на нещата във всяка работна среда.
По-плавно взаимодействие
Елегантните, тесни рамки на просторен дисплей със съотношение на страните 16:10 осигуряват 5% повече екранно пространство[11], което позволява повече място за продуктивност.


Гъвкава функционалност
Изпитайте по-голяма гъвкавост с опционален 2-в-1 форм фактор. Възползвайте се от гъвкавостта да работите в 4 различни режима: традиционен таблет, лаптоп, палатка или режим на стойка.
Мащабируема производителност
Намерете идеалното решение за вашия екип с разнообразие от конфигурируеми опции, оптимизирани за търговски натоварвания, всички управлявани от един BIOS и комбиниран набор от драйвери.


Иновативна устойчивост
Първият в света търговски компютър, проектиран с модулен USB-C порт с до 4 пъти по-добра устойчивост на усукване и до 33 пъти по-добра устойчивост на удар, което подобрява издръжливостта и позволява по-лесни ремонти[17].
Опростете ИТ
Ние предлагаме най-сигурните[21] и управляеми[22] търговски компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за жизнения цикъл, които правят управлението на ИТ лесно. Започнете обновяването на вашия компютър с ProDeploy за системи, които са готови за употреба от първия ден, и се уверете, че те продължават да работят без прекъсване с нашите ProSupport решения.


Максимизирайте компютъра си
Извлечете максимума от компютъра си с най-новите функции на Copilot+ PC. Повишете производителността с лекота, използвайки вашия собствен AI асистент. Използвайте подобреното търсене в Windows и намалете времето за търсене на имейли, документи и други през целия ден.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.