- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 14 Plus(PB14255)
- Dell Pro 14 Plus PB14255 (ID: 829264)
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255 BTO504_PB14255_EMEA_2TBSSD
ID: 829264
-
Dell Pro 14 Plus PB14255+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 32900 €/2 59930 лв.
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro 14 Plus(PB14255) |
| Процесор |
AMD Ryzen 5 PRO 230 (6-ядрен)
Базова честота:
3.50 GHz
Макс. честота:
4.9 GHz
Размер на кеша:
16 MB
NPU:
до 16 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB 7500MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 760M |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | Integrated in the processor |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2 USB Type-C with DisplayPort Alt Mode/ Power Delivery
1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Realtek ALC3329, 2 високоговорителя |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.55 кг
Размери: 31.4 x 22.4 x 2.0 cm Цвят: Сребрист |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55WHr
65W захранващ адаптер Type-C |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO504_PB14255_EMEA_2TBSSD |
Dell Pro 14 Plus PB14255
Мащабируем и елегантен
Максимализирайте мобилната си продуктивност
Дълготрайната батерия ви дава свободата да работите без захранване.


Усъвършенствайте работния си процес с изкуствен интелект
Увеличете ефективността и многозадачността си на компютър с изкуствен интелект с процесор AMD Ryzen™ AI PRO серия 300 или AMD Ryzen™ PRO 230/250. С помощта на NPU, GPU и CPU можете да използвате мощен вграден изкуствен интелект, за да оптимизирате широк спектър от настоящи и бъдещи приложения.
По-плавно взаимодействие
Елегантните, тесни рамки на просторен дисплей със съотношение на страните 16:10 осигуряват 5% повече екранно пространство[11], което позволява повече място за продуктивност.


Гъвкава функционалност
Изпитайте по-голяма гъвкавост с опционален 2-в-1 форм фактор. Възползвайте се от гъвкавостта да работите в 4 различни режима: традиционен таблет, лаптоп, палатка или режим на стойка.
Мащабируема производителност
Намерете идеалното решение за вашия екип с разнообразие от конфигурируеми опции, оптимизирани за търговски натоварвания, всички управлявани от един BIOS и комбиниран набор от драйвери.


Иновативна устойчивост
Първият в света търговски компютър, проектиран с модулен USB-C порт с до 4 пъти по-добра устойчивост на усукване и до 33 пъти по-добра устойчивост на удар, което подобрява издръжливостта и позволява по-лесни ремонти[17].
Опростете ИТ
Ние предлагаме най-сигурните[21] и управляеми[22] търговски компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за жизнения цикъл, които правят управлението на ИТ лесно. Започнете обновяването на вашия компютър с ProDeploy за системи, които са готови за употреба от първия ден, и се уверете, че те продължават да работят без прекъсване с нашите ProSupport решения.


Максимизирайте компютъра си
Извлечете максимума от компютъра си с най-новите функции на Copilot+ PC. Повишете производителността с лекота, използвайки вашия собствен AI асистент. Използвайте подобреното търсене в Windows и намалете времето за търсене на имейли, документи и други през целия ден.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.