- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 15 Essential(PV15250)
- Dell Pro 15 Essential PV15250 (ID: 905290)
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250 PV15250_RPLU_004_P_UBU_S_16GB_1TBSSD
Промоция
07.05 - 31.05
Intel Core 3 100U (6-ядрен) 4.70 GHz
16 GB DDR5 4400 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов 120Hz
Intel UHD Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905290
97900 €
спести 15000 €
82900 €
/
1 62138 лв.
Допълнително избрани опции:
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
-15000 €
с 16GB RAM и 1TB SSD
82900 €
/
1 62138 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 15 Essential PV15250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:82900 €/1 62138 лв.
Характеристики
| Серия | Pro 15 Essential(PV15250) |
| Процесор |
Intel® Core™ 3 100U (6-ядрен)
Базова честота:
1.20 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
10 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 4400 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 120Hz матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорители, HD Audio, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.90 кг
Размери: 35.8 x 25.9 x 1.7 см Цвят: Черен |
| Батерия |
3-клетъчна вградена, 41WHr
65W захранващ адаптер |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PV15250_RPLU_004_P_UBU_S_16GB_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка