- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Dell Pro 15
- Dell Pro 15 Essential (ID: 901332)
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250_RPLU_005_WIN_250SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i5-1334U (10-ядрен) 4.6 GHz
16 GB DDR5 5200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов 120Hz
Intel® Iris™ Xe Graphics
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901332
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 15 Essential+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:90900 €/1 77785 лв.
Характеристики
| Серия | Dell Pro 15 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1334U (10-ядрен)
Базова честота:
1.3 GHz
Макс. честота:
4.6 GHz
Размер на кеша:
L3 - 12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 5200MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 120Hz матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Windows Hello лицево разпознаване TPM 2.0 Kensington Security Slot |
| Други |
Тегло: 2.50 кг
Размери: 35.8 x 23.6 x 1.9 см Цвят: Черен |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 41Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PV15250_RPLU_005_WIN_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив