- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 16 Plus(PB16250)
- Dell Pro 16 Plus PB16250 (ID: 890569)
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250 BTO208_PB16250_EMEA_UBU_250SSD
Промоция
05.05 - 29.05
Intel Core Ultra 5 236V (8-ядрен) 4.7 GHz
16 GB LPDDR5X 8533MHz
250GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Arc 130V 7 Core
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890569
1 17900 €
спести 14000 €
1 03900 €
/
2 03211 лв.
Допълнително избрани опции:
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
-14000 €
с 250GB SSD
1 03900 €
/
2 03211 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 16 Plus PB16250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 03900 €/2 03211 лв.
Характеристики
| Серия | Pro 16 Plus(PB16250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5 236V (8-ядрен)
Базова честота:
4.7 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
8 MB
NPU:
до 40 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB 8533MHz Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 130V 7 Core |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A with power share |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео Cirrus Logic CS42L43 High Definition Audio |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2230/2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло (кг): 1.85 кг
Размери (см): 35.8 x 25.1 x 2.1 см Цвят: Сребрист |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55WHr
65W захранващ адаптер Type-C |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO208_PB16250_EMEA_UBU_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка