- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro Max 18 Plus(MB18250)
- Dell Pro Max 18 Plus MB18250 (ID: 856321)
Лаптоп Dell Pro Max 18 Plus MB18250 BTO106_MB18250_EMEA_500SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 9 285HX (24-ядрен) 5.5 GHz
32 GB DDR5 6400MHz
500GB M.2 NVMe SSD
18.0" 2560x1600 500nits 120Hz
NVIDIA RTX PRO 3000 (12GB GDDR7)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
50 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 856321
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
500GB SSD
4 90900 €
/
9 60117 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro Max 18 Plus(MB18250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 9 285HX (24-ядрен)
Базова честота:
2.80 GHz
Макс. честота:
5.5 GHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 6400MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA RTX PRO 3000 (12GB GDDR7)
Памет:
12GB GDDR7
Тип памет:
GDDR7
|
| Дисплей |
18.0" (45.72 cm) 2560x1600 500nits 120Hz
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 8MP HDR IR Camera |
| Дънна платка | Intel WM880 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare
1 USB 3.2 Gen 1 2 Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort 1 Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео Cirrus Logic CS42L43 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD)
1x M.2 2230/2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 3.25 кг
Размери: 40.2 x 28.0 x 2.0 cm Цвят: Сив |
| Батерия |
6-клетъчна, литиево-йонна батерия, вградена, 96 Wh
280W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO106_MB18250_EMEA_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив