- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Vostro 3510
- Dell Vostro 3510 (ID: 216429)
Лаптоп Dell Vostro 3510 N8004VN3510EMEA01_2201_UBU_500SSD_1TBHDD
ID: 216429
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Vostro 3510 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1135G7 (4-ядрен)
Базова честота:
2.40 GHz
Макс. честота:
4.20 GHz
Размер на кеша:
8MB
|
| RAM-памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | 1000GB (1TB) HDD |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Iris® Xe Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI |
|
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 2.0 |
| USB 2.0 | 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорители, HD Audio, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
M.2 2230 слот за Wi-Fi и Bluetooth
M.2 2230/2280 слот за SSD |
| Сигурност | Wedge-Shaped Lock Slot |
| Други |
Тегло: 1.69 кг
Цвят: Черен Размер: 35.9 x 23.6 x 1.9 см |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 41Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N8004VN3510EMEA01_2201_UBU_500SSD_1TBHDD |
Dell Vostro 3510 - Целта? Растеж.
Производителността, от която се нуждаете
Ежедневните задачи, изпълнени: Ежедневните задачи се изпълняват бързо и лесно с помощта на процесори Intel® Core™ от 11-то поколение.
Подобрена графика: Насладете се на допълнителна мощност и оптимално ежедневно представяне, когато изберете NVIDIA® GeForce® MX350* с 2 GB GDDR5 дискретна графика. Предлага се само в комбинация с процесори Intel® Core™ от 11-то поколение.
Повече възможности: Двойните опции за съхранение позволяват, както гладкото представяне на SSD, така и големия капацитет на HDD.
Батерия, която издържа: С батерия от 41 Whr знаете, че можете да разчитате на Вашето устройство да издържи през целия ден.
Светкавично зареждане: Отвържете се от стената и получете безгрижно захранване в движение с 80% зареждане за един час, като използвате Express Charge.*


Превръщане на производителността в приоритет
Има какво да се види: 3-странната тясна рамка, заедно с 10% по-високо съотношение* екран към тяло в сравнение с предишното поколение, прави още по-завладяваща предната част на екрана, така че да можете да се съсредоточите повече върху работата.
Увеличете комфорта си: Голям тъчпад, 6.4% по-големи клавиши в сравнение с последното поколение* и повдигаща панта за по-ергономични ъгли на китката правят всичко по-приятно при използване. Освен това пантите за повдигане осигуряват увеличен въздушен поток, така че устройството Ви остава по-хладно.
Ефективни инструменти: Свършете работата по-бързо с цифровата клавиатура с 10 клавиша и клавиша за калкулатор, който отваря калкулатора само с едно докосване.
Ниска синя светлина: Този лаптоп, сертифициран от TÜV Rheinland* със софтуерна технология Dell ComfortView, помага за намаляване на вредните емисии на синя светлина, за да улесни удълженото време на екрана за очите Ви.
Спокойствие за малкия бизнес
Свързване: Разнообразие от портове и слотове означава, че можете да се свържете с това, от което се нуждаете, когато Ви е необходимо. Включително USB Type-C порт (само за данни), когато изберете лаптоп с дискретна графика (само при конфигурации с процесор Intel® Core™ от 11-то поколение и дискретна графика).
Няма нужда от проливане на сълзи: Клавиатурата, устойчива на разливане, означава по-малко стрес, ако се случи инцидент.
TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 е търговски чип за сигурност, инсталиран на дънната платка, който създава и съхранява пароли и ключове за криптиране. Той проверява дали лаптопът не е бил подправян преди зареждане и защитава Вашите данни срещу външни софтуерни атаки.*
Лесно и сигурно: Опционалният четец за пръстови отпечатъци с Windows Hello Ви позволява лесно и сигурно да влезете само с едно докосване.


Обединете своите устройства с Dell Mobile Connect
Останете фокусирани и свързани: Останете съсредоточени върху задачите, като взаимодействате с телефона си директно от Вашия лаптоп Dell - можете лесно да осъществявате обаждания, да изпращате текстови съобщения и да получавате известия.
Прехвърляйте файлове безпроблемно: Прехвърляйте файлове, снимки, видеоклипове, музика и документи между Вашия лаптоп и телефон без сложно съхранение в облак или тромави кабели.
Огледално устройство към лаптопа: Проектирайте екрана на Вашето устройство с Android или iOS на Вашия лаптоп и взаимодействайте с приложенията там.
Поддържайте поверителността си: Вашият телефон се свързва с Вашия лаптоп чрез защитената връзка от точка до точка, така че Вашите данни никога не се излагат чрез незащитени интернет връзки.*
Най-новото. Най-доброто.
Windows 11 Pro* - Проектиран за хибридна работа.
Най-продуктивната и сигурна версия на Windows досега, но лесна за ИТ.
*Опционално

*Спецификациите може да варират в зависимост от региона/модела
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.