- Начало
- Лаптопи
- Dell
- XPS 17 9730
- Dell XPS 17 9730 (ID: 709056)
Лаптоп Dell XPS 17 9730 STRADALE_RPL_2401_1800_16GB_500SSD
ID: 709056
| Приложение | Ultrabook , Бизнес и образование , За широка употреба , С Windows |
| Серия | XPS 17 9730 |
| Процесор |
Intel® Core™ i7-13700H (14-ядрен)
Базова честота:
2.40 GHz
Макс. честота:
5.00 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 4070 (8GB GDDR6)
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
17.0" (43.18 cm) 3840x2400
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Камера |
720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка |
Intel Raptor Lake H Series, Слотове: up to 64GB, 2 SODIMM slots
Памет:
up to 64GB, 2 SODIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове | 4 Thunderbolt 4 (USB Type-C) with DisplayPort Alt Mode and Power Delivery |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Realtek ALC711-CG, 2 Woofers, 2 Tweeters |
| Звукови портове | 1x Universal audio jack |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 слот |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Wedge-Shaped Lock Slot Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.57 кг
Размери: 37.5 x 24.8 x 1.3 см Цвят: Сребрист |
| Батерия | 6-клетъчна вградена литиево-йонна 97WHr, 130W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | STRADALE_RPL_2401_1800_16GB_500SSD |
Dell XPS 9720 е изключително лек и мощен лаптоп с елегантен дизайн, който ще бъде с вас навсякъде и по всяко време. Този лаптоп разполага с впечатляващ 17-инчов UHD+ (3840 x 2400) дисплей, който ви гарантира изображения с отлично качество и ненадминати детайли независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Ултра високата му резолюция ви гарантира, че ще се насладите на едни наистина перфектни визуализации, които ще бъдат реални като света около вас. Освен това сензорната технология на дисплея ви помага да работите още по-интуитивно и да изпълните всяка своя задача по-лесно и удобно от всякога. Този лаптоп има практически без рамков дизайн, който ви позволява да се насладите на невероятно съотношение екран-тяло, а вградената му Eyesafe технология намалява излъчваната вредна синя светлина без да се нарушава яркостта на цветовете. Dell XPS 9720 разполага с редица технологии, които ви помагат да подобрите продуктивността си значително. Този лаптоп ви позволява да се вписвате в него за секунди, благодарение на вградения сензор на капака, който го включва за части от секундата, а вписването чрез лицево разпознаване или пръстов отпечатък ви гарантира безупречна защита на всички ваши важни файлове и данни.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.