Лаптоп GIGABYTE GAMING A16 PRO DXH A16PRO-HG4EECC4SD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core 7 240H (10-ядрен) 5.2 GHz
32 GB LPDDR5x 5600MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
16" 2560x1600 IPS матов 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7)
(0)
Купи и събери
19 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 866073
Вземи супер отстъпка:
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
/
Купи в комплект и спести
GIGABYTE GAMING A16 PRO DXH+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Серия | GAMING A16 PRO |
| Процесор |
Intel Core 7 240H (10-ядрен)
Базова честота:
1.80 GHz
Макс. честота:
5.2 GHz
Размер на кеша:
24 MB
| RAM-памет | 32GB 5600MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
12GB GDDR7
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 2560x1600 IPS 165Hz матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| Четец за карти | Не |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
RAM Слотове: Без слотове за памет Заети Слотове: Onboard памет Максимум RAM: 32 GB
Памет:
Без слотове за паметx LPDDR5X слотове за памет, поддържа до 32 GB
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Type C Gen 1 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 x 2W вградени стерео високоговорителя, Dolby Atmos |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |