Лаптоп HP 250R G10 B9YM7ET_32GB_250SSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core 3 100U (6-ядрен) 4.70 GHz
32 GB DDR4 3200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 матов SVA
Intel Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906267
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
32GB RAM и 250GB SSD
82900 €
/
1 62138 лв.
Купи в комплект и спести
-
HP 250R G10+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:82900 €/1 62138 лв.
Характеристики
| Серия | 250R |
| Процесор |
Intel® Core™ 3 100U (6-ядрен)
Базова честота:
1.20 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
10 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 матов SVA
Яркост:
250nits
|
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Камера |
720p HD Web Camera с интегриран микрофон
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
2x USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
2 вградени стерео високоговорители
Realtek ALC3247 аудио кодек |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 2x M.2 SSD Slots |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.59 кг
Размери: 35.9 x 23.6 x 1.6 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 41Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | B9YM7ET_32GB_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка