Лаптоп HP OMEN 16-k0003nn 6X8H3EA_8GB_250SSD
ID: 559384
| Приложение | Геймърски , За широка употреба , С Windows |
| Серия | Omen 16 |
| Процесор |
Intel Core i7-12700H (14-ядрен)
Базова честота:
2.30 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Max-Q (8GB GDDR6)
Памет:
8 GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
16.1" (40.89 cm) 2560x1440 IPS 165Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB
Време за реакция:
3ms
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
3x USB 3.2 Type-A Gen 1
2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) с DisplayPort/PowerDelivery функция |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата с 4 различни RGB зони Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 вградени високоговорителя, Аудио от Bang & Olufsen, DTS:X® Ultra, HP Audio Boost |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Други |
Тегло: 2.3 кг
Цвят: Черен Размери: 36.9 x 24.8 x 2.3 см |
| Батерия |
6-клетъчна литиево-полимерна, 83Wh
Поддържа бързо зареждане: ~50% за 30 минути |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 6X8H3EA_8GB_250SSD |
HP Omen 16 - Огромна мощност на процесора, докато лаптопа остава охладен.
Отидете още по-далеч с 16.1-инчов гейминг лаптоп OMEN на HP. Със задвижвания от процесор Intel и мощна графична карта лаптоп, покажете най-добрата си игра, където и да сте. Разширете своя свят на игри с по-ясни и по-плавни визуални изживявания, благодарение на високата разделителна способност и дисплей с бърза честота на опресняване. Запазете спокойствие под напрежение с технологията за охлаждане OMEN Tempest Cooling, която предотвратява загряването дори когато играта стане напечена. Насладете се на по-добро изживяване с OMEN 16 на HP. Нищо не може да Ви спре по пътя към победата.

Мощност на нивото на настолен компютър
Процесорът и графичната Ви карта остават охладени дори когато играта стане напечена, благодарение на OMEN Tempest Cooling, който е с тристранна вентилация и 5-посочен въздушен поток.
Завладяващ 16,1-инчов екран
Потопете се в масивен екран с 3-странни ръбове на рамката, висока разделителна способност и сертифицирана по TUV технология Eyesafe за ниско ниво на синя светлина.
Място за периферни устройства
Свържете външно устройство, допълнителни графични карти или смартфона си с един от множеството USB портове.
Получете нова перспектива
Windows 11 предоставя спокойно и креативно пространство, в което можете да следвате страстите си чрез едно свежо преживяване. От обновено Старт меню до нови начини за свързване с любимите Ви хора, новини, игри и съдържание – Windows 11 е мястото да мислите, да се изразявате и да творите по естествен начин.
Динамичен процесор, който се адаптира към Вас за превъзходна многозадачна производителност
12-о поколение Intel® Core™ процесори разпределят производителността там, където Ви трябва най-много – това спестява време и увеличава способността Ви да вършите нещата, които действително искате.
NVIDIA® GeForce RTX™ 30 серия
GeForce RTX™ 30 серия Ви позволява да се справите с най-новите игри, като използвате мощта на Ampere – RTX архитектура на NVIDIA от второ поколение. Получете невероятна производителност с подобрените ядра Ray Tracing и Tensor, които сега предават поточно към множество процесори и високоскоростна G6 памет.
144 Hz FHD или 165 Hz QHD антиотражателен дисплей
Намалете досадното забавяне и остатъчните изображения с дисплей, който комбинира 144Hz или 165Hz честота на опресняване и 1080p или 1440p разделителна способност за плавна и отчетлива игра.


Сертифициран Eyesafe® дисплей
Сертифицираните Eyesafe® дисплеи отговарят на изискванията на TÜV за ниски емисии на синя светлина и стандартите Eyesafe® за защита на очите от вредната синя светлина без изкривяване на цветовете. Лаптопите с вградени дисплеи Eyesafe® помагат да се намали напрежението в очите и подобряват комфорта на очите при продължителна работа.
HP QuickDrop
Прехвърляйте безжично снимки, видео, документи и др. между Вашия компютър и мобилното Ви устройство.
DTS: X® Ultra технология
Произвеждайки автентичен, пространствено точен триизмерен звук през всички слушалки, тази технология предлага специално настроени аудиорежими за различните видове игри, за да осигури завладяващо преживяване за възможно най-доброто забавление.
Забележително богато звуково изживяване
С два високоговорителя HP, HP Audio Boost и персонализирано настройване от експертите в Bang & Olufsen забавлението оживява със звук, който можете да почувствате. Събудете сетивата си с перфектен звук на компютъра.
„Океанска пластмаса“
Създадени с мисъл за околната среда, нашите модели лаптопи съдържат устойчиви материали, като пластмаса, предназначена за изхвърляне в океана, във вътрешността на високоговорителите и рециклиран алуминий.
Клавишите на клавиатурата съдържат рециклирана след употреба пластмаса
Представяме по-устойчив дизайн на нашите клавиатури, като използваме клавиши, които съдържат рециклирана след употреба пластмаса.
HP Fast Charge
Когато батерията на лаптопа е изтощена, на никого не му се чака часове да се зареди. Изключете устройството и за около 30 минути можете да заредите батерията до 50%.
Безпроблемно свързан
Бъдете осведомени за Вашите имейли, напомняния в календара и други, дори когато не използвате компютъра си. Вашият компютър остава свързан за незабавни актуализации.


Свързан режим на готовност
88-градусовото широко зрително поле Ви позволява да провеждате видео разговори с цялото семейство или с група приятели с кристално ясно качество.
SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps скорост на предаване на данни
Включете външното си устройство за съхранение с този SuperSpeed USB Type-A порт, предоставящ скорост на предаване на данни от 5 Gbps.
ExpressVPN
Скрийте IP адреса си и криптирайте данните за мрежата си, за да не може никой да разбере какво правите. Намалете заплахата от хакери дори когато сърфирате в публична Wi-Fi мрежа.
McAfee® LiveSafe™
Включен безплатен 12-месечен абонамент за услугата McAfee® LiveSafe™. Услугата® McAfee LiveSafe™ обогатява дигиталния Ви живот, като защитава Вашите данни, идентичност и всичките Ви устройства, така че да можете да се свързвате уверено.
PCIe NVMe™ M.2 SSD пространство за съхранение
Стартирайте за секунди със скоростта на светлината и с пространство за съхранение до 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD.
Двуканална памет
При двуканалната технология двата канала работят едновременно, за да удвоят скоростта на комуникацията между контролера на паметта и RAM, като така увеличават производителността на системата.
RGB клавиатура с четири зони
Позволява задното осветяване на 4 независими зони с различно RGB осветление. Бутоните WASD са очертани, за да осветят бутоните за управление. Всичко това се управлява лесно от OMEN гейминг хъб.
HP Imagepad с поддръжка на мултитъч жестове
Този истински мултитъч тъчпад поддържа жестове с четири пръста и Ви позволява да превъртате, приближавате и навигирате с просто докосване.

*Спецификациите може да варират в зависимост от региона/модела
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.