- Начало
- Лаптопи
- HP
- ZBook 8 G1i 14 AI
- HP ZBook 8 G1i 14 AI (ID: 854113)
Лаптоп HP ZBook 8 G1i 14 AI A3ZU8ET_250SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 255H (16-ядрен) 5.1 GHz
32 GB DDR5 6400MHz
250GB M.2 NVMe SSD
14.0" 2560x1600 400nits 120Hz
NVIDIA RTX 500 Ada (4GB GDDR6)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
50 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854113
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
250GB SSD
4 96900 €
/
9 71852 лв.
Купи в комплект и спести
-
HP ZBook 8 G1i 14 AI+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:4 96900 €/9 71852 лв.
Характеристики
| Приложение | Работни станции , С Windows |
| Серия | ZBook 8 G1i 14 AI |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 255H (16-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 6400MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA RTX 500 Ada (4GB GDDR6)
Памет:
4GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 2560x1600 400nits 120Hz
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка |
Intel SoC , Слотове: 2 SO-DIMM slots
Памет:
2 SO-DIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB Type-A (powered)
1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | 1 security lock slot, Fingerprint Reader |
| Други | Тегло (кг): 1.43 kg, Размери (см): 31.6 x 22.2 x 1.9 cm, Цвят: Silver |
| Батерия | HP Long Life 8-cell, 77 Wh polymer, HP 140 W USB Type-C slim adapter |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | A3ZU8ET_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив