- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- IdeaPad 3(15) Gen 6
- Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (ID: 665615)
Лаптоп Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H8037LBM_250SSD
ID: 665615
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | IdeaPad 3(15) Gen 6 |
| Процесор |
Intel® Core™ i3-1115G4 (2-ядрен)
Базова честота:
3.00 GHz
Макс. честота:
4.10 GHz
Размер на кеша:
6 MB
|
| RAM-памет | 12GB 3200MHz (8GB + 4GB onboard) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Integrated Intel UHD Graphics
Тип памет:
Memory:2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200; Memory Slots:Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 16GB DDR4-3200
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 300nits матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) |
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Камера |
720p HD с 2 интегрирани микрофона
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x2 |
| Bluetooth | BT5.0 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 1 (поддържа само трансфер на данни) |
| USB 2.0 | 1x USB 2.0 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
Стерео високоговорители, 1.5W x2, Dolby® Audio™
High Definition (HD) Audio, Кодек Realtek® ALC3287 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Портове | 1x USB 2.0; 1x USB 3.2 Gen 1; 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only); 1x HDMI 1.4b; 1x Card reader; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Power connector |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.65 кг
Цвят: Сив Размер: 35.9 x 23.6 x 1.99 см |
| Батерия |
Вградена литиево-полимерна батерия 38Wh
Поддържа Rapid Charge (зареждане до 80% за 1 час) |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 82H8037LBM_250SSD |

IdeaPad 3 (15) Gen 6 с Intel - Висока производителност за вашите цели
IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) превръща престоя в на едно място и работата или ученето от дома още по-приятни. Той може да се похвали с производителността на 11-то поколение процесори Intel® Core™, заедно с интелигентни функции, които се справят с напрежението в очите и отвличането на вниманието у дома. А 15-инчовият FHD дисплей с ултратънки рамки от четирите страни осигурява приятна графика за работа или забавление.
Производителност без граници
Поемете всяка задача с лаптоп IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) и се насладете на несравнимата скорост и интелигентност на 11-то поколение Intel® Core™ процесори, докато се наслаждавате на гледките на интелигентния Intel® Iris® X.e графика. Достатъчно силни, за да стартират най-взискателните приложения, и по-умни от всякога, за да поддържат оптимално работата на вашия лаптоп, тези модерни процесори прокарват пътека за домашно забавление и производителност.
Получете повече от своя екран
Насладете се дори на най-дребните детайли, благодарение на тесните рамки и от четирите страни на 15,6-инчовия FHD дисплей с опционален тъчскрийн екран. Удоволствие е да се гледа и използва и предоставя една от най-обширните зрителни площи в своя клас.


Вашето здраве е наш приоритет
IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) се справя с физическите и психологическите последствия от увеличеното време, което прекарваме пред лаптопа, посредством интелигентни функции, които помагат за отстраняване на напрежението в очите и разсейването от странични фактори. Те включват грижа за зрението, която предпазва очите ви от напрежението от синята светлина на екрана, и анулиране на фоновия шум.
Поверителността на първо място
Инцидентите с уеб камерите станаха обичайно явление в наши дни. Понякога е смешно, понякога унизително, но може би и двете. За да гарантира вашата поверителност, вграденият предпазител на камерата на IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) ви лишава от тревогите дали камерата сме още работи дори и след приключване на разговора.
Охлаждане от високо ниво
Постигнете най-добрите резултати от любимите си забавления, редактирайте видео и други тежки файлове, без да натоварвате процесора си. Лаптопът IdeaPad 3i Gen 6 (15" Intel) е оборудван с механични и смарт функции за охлаждане, които винаги поддържат процесора ви хладен и в оптимално добро състояние. Можете да прецизирате работата още повече с Q-контрол, който ви позволява да променяте скоростите на вентилатора за оптимизиране или за производителност, или пък за спестяване на батерията.

*Спецификациите може да варират в зависимост от региона/модела
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.