- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkBook 14 (2-in-1)
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4 IML (ID: 801554)
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4 IML 21MX000VBM_16GB
ID: 801554
-
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 42900 €/2 79488 лв.
| Приложение | Бизнес и образование , С Windows , 2 в 1 лаптопи |
| Серия | ThinkBook 14 (2-in-1) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 155U (12-ядрен)
Базова честота:
1.7 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 11 TOPS
|
| RAM-памет | 16 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel Arc 4 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS Touch лъскав
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Yes (microSD) |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка |
Total RAM slots: 2 Empty RAM slots: 0 Max supported RAM: 32 GB
Памет:
2x DDR5 слотове за памет, поддържа до 32 GB
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео високоговорители 2W x2, Dolby® Audio™, High Definition (HD) Audio Realtek® ALC3287 кодек |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.64 кг
Цвят: Черен Размери: 32.4 x 22.1 x 1.8 см |
| Батерия | Вградена литиево-полимерна батерия 60Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21MX000VBM_16GB |

Lenovo Thinkbook 14. Създаден за бизнес, направен за вас
Мощен процесор, безупречна памет и предостатъчно място за съхранение. Интуитивни функционалности, с които пестите време. И още – вградена сигурност, надеждност и издръжливост. Това са само някои от начините, по които Lenovo ThinkBook 14 може да ви помогне да постигате повече в движение. Опционалните функционалности на този 14-инчов бизнес лаптоп включват: памет Intel®Optane™WiFi6 и дискретна видеокарта.
Производителност в движение
ThinkBook 14 е създаден за хората в движение – дебелината му е едва 17,9 мм и с лекота се побира в раницата или под мишница. А с процесора 10-то поколение Intel®Core™и Windows 10 Pro този 14-инчов бизнес лаптоп ви позволява да се справите с всяка задача, където и да се намирате.


Опции, които ви спестяват време и усилия
С оперативна памет Intel®Optane™или SSD всичко е по-бързо – от зареждането на страници в интернет до работата с приложения и файлове. Интегрираният четец на пръстови отпечатъци на Smart Power бутона ви позволява да влизате бързо в устройството. А с нашите услуги за IT поддръжка можете да сте спокойни. Всички тези опции (и не само) се предлагат в момента на покупката.
Разлика, която виждате и чувате
14-инчовият FHD екран е с тънки кантове, които осигуряват съотношение от 80% между екрана и корпуса и по-малко причини да се разсейвате. Има и два говорителя Dolby Atmos™с изключителен звук. Има и опция за дискретна видеокарта за работа с изображения с висока резолюция, видеа или дори гейминг.


Малки детайли, голяма разлика
Видео разговорите с ThinkBook 14 са лесна работа – с двуканалните Skype-сертифицирани миркофони и вградени говорители. Нещо повече – портът USB 3.1 (Gen2, Type-C) гарантира светкавичен пренос на големи обеми от данни и тежки медийни файлове.
Всичко е във връзките
ThinkBook 14 е пълен с портове, включително USB 3.1 с always-on функция, за да зареждате останалите си устройства – дори и вашият ThinkBook да е изключен. Освен това можете удобно да съхранявате донгъл за безжична мишка (продава се отделно) в отделението за USB 2.0. А ако се нуждаете от още по-бърз интернет в движение, можете да изберете WiFi6 опцията.


Вградена сигурност и издръжливост
Когато става въпрос за поверителност и надеждност, нищо не бива да се оставя на случайността. Когато не използвате камерата, можете да я изключите с предпазителя ThinkShutter. Освен това всеки ThinkBook преминава през най-строгите тестове, с които се проверява устойчивостта му на разливания, удари, изпускания, прах и екстремни температури.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.