- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkBook 14(Gen 8)
- Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL (ID: 900943)
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 21SJ00ELBM_32GB_2TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 5 135H (14-ядрен) 4.6 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 300nits, Anti-Glare, 45% NTSC
Intel Arc 8 Core
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900943
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 32GB RAM и 2TB SSD
1 18900 €
/
2 32548 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 18900 €/2 32548 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkBook 14(Gen 8) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5 135H (14-ядрен)
Макс. честота:
4.6 GHz
Размер на кеша:
18 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel Arc 8 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 300nits, Anti-Glare, 45% NTSC
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
2x 2W вградени стерео високоговорители
HD Audio с Dolby Audio и аудио обработка от Realtek ALC3287 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.36 кг
Размери: 31.4 x 22.4 x 1.8 см Цвят: Сив |
| Батерия |
3-клетъчна вградена, 45WHr
65W захранващ адаптер |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21SJ00ELBM_32GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив