- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad E15
- Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 (ID: 242177)
Лаптоп Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 20YG003XBM_12GB_500SSD
ID: 242177
| Приложение | С Windows , За широка употреба |
| Серия | ThinkPad E15 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 5 5500U (6-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
4.0 GHz
Размер на кеша:
8 MB
|
| RAM-памет | 12 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 300nits матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI |
|
| Камера |
720p HD Web Camera с интегриран микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорителя, HD Audio, Realtek ALC3287 с аудио обработка от Dolby Advanced Audio |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци + TPM v2.0 модул |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Цвят: Черен Размер: 36.5 x 24.0 x 1.9 см |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-йонна, 57 Wh |
| Операционна система |
Windows 10 Pro
*Възможност за безплатен ъпгрейд до Windows 11 |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 20YG003XBM_12GB_500SSD |

Надеждно представяне
С 10-то поколение Intel® Core ™ процесор и AMD Radeon ™ RX дискретна графика, плюс до 16 GB памет, мощният ThinkPad E15 може да се справи с всяка задача в движение. Той също така поддържа двойно устройство за съхранение, като ви дава допълнителен капацитет, за да свършите работата си.
Стилен, но на достъпни цени
Направен елегантен, от здрав алуминий, този стилен ThinkPad е е направен да се показва. И въпреки всичко, въпреки привлекателния външен вид и впечатляващото си представяне, той все още е на достъпни цени и представлява реална стойност за всеки малък бизнес.


Сътрудничеството става лесно
Благодарение на говорителите на Harman, усъвършенстваното Dolby Audio ™ и Skype за бизнес сертифицирани микрофони, ThinkPad E15 е много подходящ за всяко конферентно обаждане - било то онлайн, в стая или в движение. С 802.11 AC WiFi 5 (2 x 2) ще се наслаждавате на бърза връзка.
Всичко е в детайлите
От презентации и електронни таблици до онлайн конференции, ще видите всичко с невероятни детайли на 15.6-инчовия дисплей против затъмняване. ThinkPad E15 се предлага и с възможност за широкоекранна технология Inplane Switching (IPS) - идеална за споделяне и създаване на съдържание.


Защита на данните, защита на поверителността
От гледна точка на сигурността, ThinkPad E15 е зад теб. Всички ваши данни, включително подробности за вход, са криптирани от дискретния чип Trusted Platform Module [dTPM] 2.0 и можете физически да затворите уеб камерата с капака на ThinkShutter. Плюс това, има опция Smart Power On, интегриран биометричен четец за пръстови отпечатъци и бутон за захранване.
Надеждност, на която можете да разчитате
ThinkPad E15 е проектиран да издържи почти всичко, което можете да хвърлите върху него - дори вода. MIL-SPEC тествано, доказано е, че работи в почти всяка среда от замръзване до гореща и суха пустиня. Нещо повече, дори случайни удари, изпускания и поливания няма да го попречат да работи.

| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.