- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad L14(Gen 5)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) (ID: 872929)
Лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) 21L50019BM_24GB_2TBSSD
изчерпано
AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6-ядрен) 4.55 GHz
24 GB (2x12GB) DDR5 4800 MHz
2000 GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS матов
AMD Radeon 660M
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 872929
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 24GB RAM и 2TB SSD
1 35900 €
/
2 65797 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkPad L14(Gen 5) |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U (6-ядрен)
Базова честота:
2.9 GHz
Макс. честота:
4.55 GHz
Размер на кеша:
16 MB
|
| RAM-памет | 24 GB 4800 MHz (2x12GB) DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 660M |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card reader |
| HDMI | HDMI 2.1 до 4K/60Hz |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A
2x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 1x USB-C 4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Стерео високоговорители, 2W x2, оптимизирани с Dolby® Atmos®
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.41 кг
Размер: 32.4 x 21.7 x 1.99 см Цвят:Черен |
| Батерия |
3-клетъчна, вградена, литиево-йонна, 57Wh
Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W USB Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21L50019BM_24GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка