- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad L14(Gen 5)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) (ID: 762556)
Лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) 21L50019BM
ID: 762556
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | ThinkPad L14(Gen 5) |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U (6-ядрен)
Базова честота:
2.9 GHz
Макс. честота:
4.55 GHz
Размер на кеша:
16 MB
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 660M |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card reader |
| HDMI | HDMI 2.1 до 4K/60Hz |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A
2x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 1x USB-C 4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Стерео високоговорители, 2W x2, оптимизирани с Dolby® Atmos®
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.41 кг
Размер: 32.4 x 21.7 x 1.99 см Цвят:Черен |
| Батерия |
3-клетъчна, вградена, литиево-йонна, 57Wh
Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W USB Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21L50019BM |
ThinkPad L14 Gen 5 (14” Intel)
14” лаптоп, захранван от Intel® Core™ Ultra с до Intel vPro® Подобрена достъпност на клавиатурата и значително по-ярки дисплеи Подпомогната от AI производителност, максимална свързаност с WiFi 6E & 4G Повишено използване на рециклирани материали в сравнение с предишни поколения
Възползвайте се от максимална продуктивност и производителност
Оптимизирайте работния си процес на 14-инчовия лаптоп ThinkPad L14 Gen 5, захранван от процесори Intel® Core™ Ultra. Издържайте през целия ден с дълъг живот на батерията и изпитайте по-бърза реакция — всяко приложение се зарежда незабавно, тъй като AI двигателите оптимизират цялостното здраве и производителност на устройството. Увеличете производителността си до нови висоти, когато изберете опционалния Intel vPro®, който осигурява стабилна сигурност, неоспорима стабилност и цялостно ИТ управление


Ангажимент за използване на рециклирани материали
Дори с всичките си функции за подобряване на производителността и производителността, този ThinkPad е проектиран с мисъл за рециклирането. Използвахме постконсуматорско съдържание (PCC) в различни компоненти, включително 90% в корпуса на високоговорителя, захранващия адаптер и отделението за батерии. Клавишите използват 70-85% PCC рециклирана пластмаса. Долният капак използва 50% PCC, докато рамката на клавиатурата разчита на 60% PCC. Освен това горният капак използва 50% рециклиран алуминий. В допълнение, опаковката е 100% без пластмаса и е сертифицирана от Forest Stewardship Council® (FSC).
Лесно надграждане за удължен жизнен цикъл
Лаптопът ThinkPad L14 Gen 5 улеснява подмяната и ремонта на вашата система с удобни сменяеми от клиента модули (CRU), дори ако нямате технически опит! Всъщност, заради своята лесна поддръжка и забележителна възможност за обслужване от типа „направи си сам“, този лаптоп може да се похвали с водеща в индустрията оценка 10/10 по iFixit Repairability Score. Така че, независимо дали целта ви е да надстроите компонентите надолу по пътя или да удължите жизнения цикъл на вашето устройство с обикновен ремонт, можете да се доверите на нашите услуги за поддръжка, за да поддържат вашата система — и по подразбиране, вашия бизнес — работещи.


Смислено сътрудничество онлайн
Включете се във видео разговор с вашия екип и се свържете с най-добрата налична мрежа с Intel® Connectivity Performance Suite. С лаптопа ThinkPad L14 Gen 5 със сигурност ще изглеждате и ще звучите страхотно с камерата с висока разделителна способност и кристално чистия звук на Dolby Voice®. Нещо повече, вашият екип също ще изглежда страхотно, тъй като опционалното оптично решение на 3M увеличава яркостта на дисплея, като същевременно пести енергия. Плюс това, когато трябва да отделите тези дълги часове, ще оцените различните сертификати за слаба синя светлина, които намаляват вероятността от напрежение и умора на очите.
По-достъпен. По-използваем.
Подобрихме достъпността на нашата клавиатура ThinkPad, като добавихме LED брайлов индикатор, който да обозначава порта за захранване и тактилни маркировки върху клавишите, така че всеки да може бързо и правилно да идентифицира и навигира. Освен това можете да правите повече с нашия емблематичен TrackPoint, отколкото просто да навигирате — докоснете два пъти, за да отворите адаптивното бързо меню на TrackPoint, за да оптимизирате аудио-видео настройките. За допълнителна използваемост увеличихме размера на TrackPad и сменихме местоположенията на клавишите Ctrl и Fn. Отвори за въздушен поток отзад, за да поддържат системата по-хладна и да работи дори по-добре.


Денонощна охрана
Биометричните данни предпазват лаптопа ThinkPad L14 Gen 5, от опционалния четец на пръстови отпечатъци до софтуера за лицево разпознаване с опционалната IR камера. ThinkShield, нашият всеобхватен пакет от решения за сигурност, може да се похвали с отделен доверен платформен модул (dTPM) за защита на критични данни с криптиране. Плюс това, когато изберете технологията Intel vPro®, ще получите многослойна сигурност, включително базиран на изкуствен интелект Intel® Hardware Shield, който помага за предотвратяване и защита срещу атаки.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.