- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad T14(Gen 6)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (ID: 844570)
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 G6 21QG000VBM
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 5 228V (8-ядрен) 2.10 GHz
32 GB LPDDR5x 8533 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Arc 130V 7 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
19 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 844570
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
1 84900 €
/
3 61633 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkPad T14 G6+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 84900 €/3 61633 лв.
Характеристики
| Приложение | Бизнес и образование , С Windows |
| Серия | ThinkPad T14(Gen 6) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5 228V (8-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Размер на кеша:
8 MB
NPU:
до 40 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 8533MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 130V 7 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | HDMI |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка |
Intel SoC Platform, Слотове: Soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max. 32GB, not upgradable
Памет:
Soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max. 32GB, not upgradablex DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео високоговорители 2W x2, Dolby® Audio™, High Definition (HD) Audio Realtek® ALC3287 кодек |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.38 кг
Размери: 31.4 x 22.6 x 2.3 cm Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна литиево-йонна, 57 Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21QG000VBM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив