- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad T14s
- LENOVO ThinkPad T14s G4 Intel Core i5-1335U 14inch WUXGA AG 16GB 512GB SSD M.2 Intel Iris Xe Wi-Fi 6E + BT FPR W11P 3Y Premier (ID: 696075)
Лаптоп LENOVO ThinkPad T14s G4 Intel Core i5-1335U 14inch WUXGA AG 16GB 512GB SSD M.2 Intel Iris Xe Wi-Fi 6E + BT FPR W11P 3Y Premier 21F6002BBM_2TBSSD
изчерпано
Intel Core i5-1335U (10-ядрен) 4.60 GHz
16 GB DDR5
2000GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Iris Xe Graphics
Windows 11 Pro
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
20 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 696075
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 2TB SSD
1 96900 €
/
3 85103 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | ThinkPad T14s |
| Процесор |
Intel Core i5-1335U (10-ядрен)
Базова честота:
1.30 GHz
Макс. честота:
4.60 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | 1x Smart Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 до 4K/60Hz |
| Камера |
Yes Privacy shutter
Windows Hello fixed focus Discrete IR Ultrasonic Human Presence Detection 5 Megapixel |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| WWAN | Wireless WAN с възможност за надграждане до 4G (с готова антена) |
| SIM card | 1x слот за Nano-SIM карта |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (поддържа трансфер на данни, Power Delivery 3.0 и DisplayPort 2.0) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Стерео високоговорители 2W x2, Dolby® Audio™, High Definition (HD) Audio Realtek® ALC3287 кодек |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 слот |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Windows Hello лицево разпознаване TPM 2.0 Kensington Security Slot Поглед от Mirametrix® Ултразвуково откриване на човешко присъствие (модели с IR камера) |
| Други |
Тегло: 1.25 кг
Размери: 31.8 x 22.7 x 1.7 см Цвят: Черен |
| Батерия |
3-клетъчна, вградена, литиево-йонна, 57Wh
Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W USB Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21F6002BBM_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
- Boost your business performance
Built to perform and engineered to endure, the flagship business line boasts your customizable laptops. Features like blazing-fast memory and cutting-edge storage options, along with the advanced technology, make the ThinkPad T series the ideal choice to take your business to the next level. - Trusted quality is a given
This T series delivers the dependability you appreciate and expect. Whether it's productivity-enhancing features that increase employee efficiencies, or offerings that improve remote collaboration, these powerful devices have it all - and then some. From the renowned TrackPoints to the ergonomic keyboards, to the range of vibrant display options and earth-friendly certifications, there's a T series laptop that's right for your business. - Keeps up when you're on the go
Whether you need epic battery life with rapid-charging technology, blazing fast file-loading, bootups that take just seconds, or premium graphics options, this T series delivers. These powerful laptops with a lightweight for the slim models keep up with late-nights and early morns. - Engineered to endure
Lenovo tests ThinkPad devices against 12 MIL-SPEC 810H requirements and more than 200 quality checks to ensure they run in extreme conditions. From the Arctic wilderness to desert dust storms, from zero-gravity to spills and drops, T Series laptops are engineered to endure.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
5.0
1 отзива.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка