- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad X1 Extreme
- Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5 (ID: 499889)
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5 21DE001KBM_32GB_500SSD
изчерпано
Intel Core i7 (12th Gen) 12700H / 2.3 GHz up to 4.7 GHz 14-core 24 MB cache 4.7 GHz
32 GB DDR5 4800 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
16.0" 2560x1600
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti / Intel Iris Xe Graphics 4 GB GDDR6 SDRAM
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
35 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 499889
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 32GB RAM и 500GB SSD
3 45900 €
/
6 76522 лв.
Характеристики
| Приложение | Бизнес и образование , За широка употреба , С Windows |
| Серия | ThinkPad X1 Extreme |
| Процесор |
Intel Core i7 (12th Gen) 12700H / 2.3 GHz up to 4.7 GHz 14-core 24 MB cache
Базова честота:
2.3 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti / Intel Iris Xe Graphics 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2560x1600
Яркост:
500 cd/m²
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Yes (SD Express Card) |
| HDMI |
|
| Камера | Yes - 1080p Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Дънна платка |
Total RAM slots: 2 Empty RAM slots: 1 Max supported RAM: 64 GB
Памет:
2x DDR5 слотове за памет, поддържа до 64 GB
|
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, NFC |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (поддържа трансфер на данни, Power Delivery 3.0 и DisplayPort 1.4) |
| Клавиатура | Layout: Bulgarian Keyboard backlight: Yes Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls, glass touchpad |
| Аудио | Stereo speakers, dual array microphone High Definition Audio, Dolby Audio Premium, Dolby Voice Realtek ALC3306 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | Dual stream (2x2) |
| Портове | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Headphone/microphone combo jack 2 x M.2 Card (1 free) |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader Security lock slot (cable lock sold separately) Kensington nano security slot |
| Други | Цвят: Black paint Материал: Aluminium (bottom), carbon fibre (top) Размери: 35.95 cm x 25.38 cm x 1.79 cm Тегло: 1.88 kg |
| Батерия | Lithium polymer 90 Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21DE001KBM_32GB_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка