- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- Thinkpad X
- Lenovo ThinkPad X13 G6 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (up to 4.8GHz (ID: 901363)
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 G6 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (up to 4.8GHz 21RM001SBM
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
AMD Ryzen AI 5 PRO 340 2.00 GHz, 22 MB cache 2.00 GHz
32 GB DDR5
1TB M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 SSD
13.3" 1920x1200
Integrated AMD Radeon 840M Graphics
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
23 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901363
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkPad X13 G6 AMD Ryz+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 22900 €/4 35955 лв.
Характеристики
| Приложение | Ultrabook , Бизнес и образование , С Windows |
| Серия | Thinkpad X |
| Процесор |
AMD Ryzen AI 5 PRO 340 2.00 GHz, 22 MB cache
Базова честота:
2.00 GHz
Размер на кеша:
22 MB
|
| RAM-памет | 32GB Soldered 8000 MHz Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Видео карта | Integrated AMD Radeon 840M Graphics |
| Дисплей |
13.3" (33.78 cm) 1920x1200
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP |
| Дънна платка |
AMD SoC Platform Слотове: Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; max. 32GB soldered memory, not upgradable
Памет:
Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; max. 32GB soldered memory, not upgradablex DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On; 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| Клавиатура | Backlit Keyboard БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
Stereo speakers
2W x2 Dolby Atmos;Microphone 2x 360°; High Definition (HD) Audio Realtek ALC3287 codec |
| Звукови портове | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| M.2 slot | 1xM.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Други | Тегло (кг): 0.96 kg Размери (см): 29.9 x 20.7 x 1.8 cm Цвят: Black |
| Батерия | 4-Cell Integrated 54.7Wh, 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21RM001SBM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив