- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- Thinkpad X9-15
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Aura (ID: 844902)
Лаптоп Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Aura 21Q60023BM
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен) 4.8 GHz
32 GB LPDDR5x 8533 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
15.3" 2880x1800 OLED 500nits 120Hz
Intel Arc 140V 8 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
24 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 844902
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
2 34900 €
/
4 59424 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Aura+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 34900 €/4 59424 лв.
Характеристики
| Приложение | Ultrabook , Бизнес и образование , С Windows |
| Серия | Thinkpad X9-15 |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 258V (8-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 47 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 8533MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 140V 8 Core |
| Дисплей |
15.3" (38.86 cm) 2880x1800 OLED 500nits 120Hz
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера | UHD 8.0MP с голям сензор + дискретно IR осветление, с електронен затвор, ToF сензор, MIPI |
| Дънна платка |
Intel SoC Platform, Слотове: not upgradable
Памет:
not upgradablex DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
2 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Два високоговорителя за високи честоти, два високоговорителя за ниски честоти, микрофон с четири масива Dolby Atmos CS42L43 Изход: Интелигентен усилвател (AMP) |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2242 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Други |
Тегло: 1.40 кг
Размери: 34.0 x 22.9 x 1.3 cm Цвят: Сив |
| Батерия |
Вградена литиево-полимерна батерия 80Wh
Поддържа Rapid Charge Pro (зареждане до 50% за 30 минути) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21Q60023BM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив