- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- Yoga 7(Gen 10)
- Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (ID: 812373)
Лаптоп Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 83JQ001PBM_250SSD
Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен) 4.8 GHz
32 GB LPDDR5x 7500 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
14" 2880x1800 OLED Touch лъскав 120Hz
Intel Arc 140V 8 Core
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
15 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 812373
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
250GB SSD
1 42900 €
/
2 79488 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 42900 €/2 79488 лв.
Характеристики
| Приложение | 2 в 1 лаптопи , С Windows |
| Серия | Yoga 7(Gen 10) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 258V (8-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 47 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 7500MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 140V 8 Core |
| Дисплей |
14" (35.56 cm) 2880x1800 OLED Touch 120Hz лъскав
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Стерео високоговорители, 2W x2, Nahimic Audio
High Definition (HD) Аудио, кодек Realtek® ALC3306 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1;1x HDMI® 1.4b;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x microSD card reader;Various docking solutions are supported via Thunderbolt™ |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Цвят: Сив
Размери: 31.4 x 22.2 x 1.6 см Тегло: 1.38 кг |
| Батерия |
4-клетъчна, вградена, литиево-полимерна, 70 Wh
Поддържа Fast charging (зареждане до 50% за 30 минути) |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 83JQ001PBM_250SSD |
| Допълнително | Писалка: Lenovo® Yoga® Pen |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив