- Начало
- Лаптопи
- Microsoft
- Surface Laptop 7
- Microsoft Surface Laptop 7 (ID: 881395)
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 7 ZHB-00004
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 (12-ядрен) 4 GHz
32 GB LPDDR5
1000 GB M.2 NVMe SSD
13.8" 2304x1440 600nits лъскав 120Hz
Qualcomm® Adreno™ GPU
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
23 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 881395
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Microsoft Surface Laptop 7+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 24900 €/4 39866 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Surface Laptop 7 |
| Процесор |
Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 (12-ядрен)
Базова честота:
3.4 GHz
Макс. честота:
4 GHz
Размер на кеша:
42 MB
NPU:
до 45 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Дисплей |
13.8" (35.05 cm) 2304x1440 120Hz 600nits лъскав
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2 x USB type-c
1x USB 3.1 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 x 2W вградени стерео високоговорителя, Dolby Atmos |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | Microsoft® Pluton TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.34 кг
Размери: 30.1 x 22 x 1.7 см Цвят: Черен |
| Батерия |
6-клетъчна литиево-йонна 4755 mAh До 20 часа Сърфиране в интернет: до 12 часа
Възпроизвеждане на видео: до 20 часа |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | ZHB-00004 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 89 3176 0 |
| Адрес | Konrad-Zuse-Str.1 85716 Unterschleißheim Germany |
| Уебсайт | http://www.microsoft.com/bg-bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Data Sheet | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив