Лаптоп MSI Creator Z16 HX Studio A13VGTA 9S7-15G321-042
ID: 691389
| Приложение | С Windows |
| Серия | Creator |
| Процесор |
Intel Core i9-13980HX (24-ядрен)
Базова честота:
2.20 GHz
Макс. честота:
5.60 GHz
Размер на кеша:
36 MB
|
| RAM-памет | 64GB 5600MHz (2x32GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Еxternal, NVIDIA GeForce RTX 4070, 8GB GDDR6
Памет:
8GB GDDR6
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 2560x1600 MiniLED 165Hz матов
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | SD Express Card Reader |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка |
Intel HM770, Слотове: up to 64GB, Max 64GB Up to DDR5-5600 2 Slots
Памет:
up to 64GB, Max 64GB Up to DDR5-5600 2 Slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 2
1x USB 3.2 Type-C Gen 2 поддържа DisplayPort 1x Thunderbolt 4 поддържа DisplayPort / Power Delivery |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Бяла подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 4x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.39 кг
Размери: 35.9 x 25.6 x 1.9 см Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 90Wh
280W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-15G321-042 |
MSI Creator Z16 HX Studio A13VG е изключително мощен преносим компютър с изтънчен дизайн и красива форма. Той е перфектното съчетание от производителност и висококачествен дизайн със стилни извивки. Дисплеят му със златно съотношение 16:10 с фабрично калибрирана Delta-E < 2 точност от кутията, 100% DCI-P3 и QHD+ разделителна способност ви гарантира, че всички ваши творчески нужди ще бъдат изпълнени. Отличните му характеристики го правят идеалния избор, когато работите върху проекти, свързани с 3D анимация, графичен дизайн и други тежки приложения. MSI Creator Z16 HX Studio A13VG разполага с ултра висока QHD+ (2560х1600) резолюция, която ви осигурява ненадминато визуално изживяване и цветове с перфектна точност и яснота. LED дисплеят True Pixel Mini осигурява брилянтни визуализации с 1000 нита яркост, за да подчертае най-ярките бели и най-дълбоките черни нюанси. Технологията True Color и проверката на CalMAN гарантират, че вашите креативни нужди ще бъдат изпълнени без никакъв комромис от ваша страна. Може да бъдете сигурни, че ще се наслаждавате на пълния спектър от цветове, докато работите върху своя следващ шедьовър. MSI Creator Z16 HX Studio A13VG разполага с мощен процесор и висококачествената видео карта, които ви гарантират перфектно потребителско изживяване, дори когато работите с много тежки и големи програми и приложения. Те ви гарантират, че всеки ваш креативен проект и идея ще бъдат изпълнени по-лесно и приятно от всякога. Освен това този лаптоп разполага с изключително издръжлива батерия, която издържа до 90 часа, а технологията за бързо зареждане ви позволява още по-голяма свобода по време на работа.
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.