- Начало
- Лаптопи
- MSI
- Cyborg 17 B13W
- MSI Cyborg 17 B13WEKG (ID: 900199)
Лаптоп MSI Cyborg 17 B13WEKG 9S7-17U332-271
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се след 30.04.2026
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i5-13420H (8-ядрен) 4.60 GHz
16 GB DDR5 5200 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
17.3" 1920x1080 144Hz
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900199
1 32900 €
/
2 59930 лв.
Допълнително избрани опции:
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
1 32900 €
/
2 59930 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | Cyborg 17 B13W |
| Процесор |
Intel Core i5-13420H (8-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
4.60 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 5200MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
17.3" (43.94 cm) 1920x1080
Яркост:
250 nits
Макс. честота на опресняване:
144Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0)
2x Type-A USB3.2 Gen2 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
RGB подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Сигурност |
TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви
Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 2.50 кг
Размери: 39.9 x 25.8 x 2.2 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55.2 Wh, 120W Adapter |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-17U332-271 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив