- Начало
- Лаптопи
- MSI
- Prestige 14 AI+ Evo C2VM
- MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG (ID: 871936)
Лаптоп MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG 9S7-14N321-023
Intel Core Ultra 9 288V (8-ядрен) 5.1 GHz
32 GB LPDDR5x 8533 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14.0" 2880x1800 OLED 120Hz
Intel Arc 140V 8 Core
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
21 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871936
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
2 00900 €
/
3 92926 лв.
Купи в комплект и спести
-
MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 00900 €/3 92926 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Prestige 14 AI+ Evo C2VM |
| Процесор |
Intel Core Ultra 9 288V (8-ядрен)
Базова честота:
3.30 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 48 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 8533MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 140V 8 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 2880x1800 OLED 120Hz
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 5.0MP камера с два интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0)
1 Type-A USB3.2 Gen2 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Размери: 31.3 x 24.7 x 1.9 cm Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-14N321-023 |
Виж повече
Допълнителна информация
|
||
| Сега с 11-то поколение Intel® CoreTM i7 процесори | ||
| MSI проявява изследователския си дух, като проектира изумителна лаптоп колекция - серията Prestige. За да поддържат работната ефективност, тези прецизно изработени машини демонстрират не само уникален вкус, но и са изключително мощни. Елегантни и леки, същевременно невероятно бързи, те усъвършенстват стила ти и работния процес, където и да се намираш. | ||
|
|
||||||
|
||||||||||||
|
|||||||||||
|
|||||||||||
|
|||||||||||
![]() |
|||||||||||
|
|||
| Ултрапреносим | |||
![]() |
|||
| Тънка рамка | |||
![]() |
|||
| Flip-n-Share | |||
![]() |
|||
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
![]() |
|||||||||||||
|
|
|||
|
|||
![]() |
|||
|
||||||||
|
||||||||
|
|||
![]() |
|||
|
||||||
|
||||||
|
||||||
|
||||||
|
|
|||
|
|||
|
|||
![]() |
|||
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив

























