Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG 9S7-15FK35-276
Топ цена
AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12-ядрен) 5.1 MHz
32 GB LPDDR5x 7500 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 2560x1600 240Hz
NVIDIA GeForce RTX 4060 (8GB GDDR6)
Windows 11 Home
(0)
Купи и събери
26 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 817665
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
/
4 90718 лв.
Купи в комплект и спести
MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски , С Windows , Best Seller |
| Серия | Stealth A16 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 MHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 50 TOPS
| RAM-памет | 32GB 7500MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR6
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2560x1600
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
240Hz
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка | Integrated SoC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible)
2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| M.2 slot | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.10 кг
Размери: 35.6 x 26 x 2.0 cм Цвят: Черен |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 99.98 Wh
240W AC адаптер |