- Начало
- Лаптопи
- MSI
- Stealth A16
- MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X (ID: 909959)
Лаптоп MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X 9S7-15FM33-054_250SSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12-ядрен) 5.1 MHz
32 GB DDR5 5600MHz
250GB M.2 NVMe SSD
16" 2560x1600 IPS матов 240Hz
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
28 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 909959
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
250GB SSD
2 79900 €
/
5 47437 лв.
Купи в комплект и спести
-
MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 79900 €/5 47437 лв.
Характеристики
| Серия | Stealth A16 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 MHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 50 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR7
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 2560x1600 IPS 240Hz матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
240Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Low Blue Light
Време за реакция:
3ms
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове | 1 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високо говорители Dynaudio звукова система |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| M.2 slot | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.10 кг
Размери: 35.6 x 26 x 2.0 см Цвят: Сив |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 99.9Wh |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-15FM33-054_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка