- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Ajazz
- Ajazz професионална AJ139P V3 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K (ID: 904967)
Мишка Ajazz професионална AJ139P V3 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K AJ139P-V3-MC-WH
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904967
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Ajazz професионална AJ139P V3+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3300 €/6454 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Сензор | Pixart PAW3311 |
| Чувствителност | 24000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 1000 Hz |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Размери | 127.8 x 64.1 x 39.5 mm |
| Тегло | 69 g |
| Цвят | Бял |
| Характеристики |
69g Ultra-light Ergonomic Design
Compatible with Windows & Mac OS Flagship PAW3311 Optical Sensor Magnetic Charging Base Programmable Buttons/Macros Tri-mode Connection & High Polling Rate |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AJ139P-V3-MC-WH |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ139P-V3-MC-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 24000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.8 x 64.1 x 39.5 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base 69g Ultra-light Ergonomic Design Flagship PAW3311 Optical Sensor Tri-mode Connection & High Polling Rate Programmable Buttons/Macros Compatible with Windows & Mac OS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412988530 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 2104-1, Block A, Zhongji Low-orbit Satellite Internet of Things Industrial Park, Keneng Road, Dongkeng Community, Fenghuang Street, Guangming District, Shenzhen |
| Уебсайт | https://www.a-jazz.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив