- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Asus
- ROG Harpe Ace
- Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition (ID: 695085)
Мишка Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 90MP02W0-BMUA10
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Wireless
Технология: Optical
DPI: 36000 dpi
Тегло: 54 g
Цвят: White
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 695085
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edi+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:15900 €/31098 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | ROG Harpe Ace |
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Тип | Mouse |
| Връзка | Wireless |
| Интерфейс | USB 2.0 (TypeC to TypeA), Bluetooth 5.1, RF 2.4GHz |
| Приемник | USB ROG Omni wireless receiver |
| Технология | Optical |
| Сензор | ROG AimPoint |
| Производителност | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 650 inches per second |
| Чувствителност | 36 000 DPI |
| DPI | 36000 dpi |
| Бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | 5 programmable buttons |
| Функции |
Anti-slip
ASUS Aura Sync RGB LED palm grip claw grip ROG Micro Switches 70 million clicks ROG Paracord cable fingertip grip NVIDIA Reflex ROG AimPoint optical sensor PTFE mouse feet ROG SpeedNova wireless technology Aim Lab Settings Optimizer on-board memory |
| Технология на батерията | Lithium Ion |
| Battery run time | 98.5 hours |
| Съвместимост | PC |
| Съвместими операционни системи | Windows 10, Windows 11 |
| Портове | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Размери | 128 x 64 x 40 mm |
| Височина | 3.96 cm |
| Ширина | 6.37 cm |
| Дълбочина | 12.75 cm |
| Тегло | 54g (without cable and USB dongle) |
| Цвят | White |
| Аксесоари |
Mouse feet
USB dongle sticker grip tape TypeC ROG Paracord extender dongle |
| Включен софтуер | Armoury Crate |
| Други характеристики | Li-Ion Battery, Battery Life: 90 hours without lighting, 79 hours with default lighting(Breathing) |
| Стандарти | FCC, REACH, EAC, SAR |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 90MP02W0-BMUA10 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Проверяем форм-фактор
Формата на мишката е разработена съвместно с професионалисти в електронните спортове, за да осигури максимална стабилност и контрол при плъзгане и проследяване. - Оптимизатор на настройките на Aim lab
Синергичният софтуер анализира силните страни на потребителя и стиловете на игра, за да персонализира настройките на мишката уникално за играча. - Лек дизайн
Изключително намаляване на теглото чрез щателно инженерство и иновативна конструкция от биобазиран найлон. - Оптичен сензор ROG AimPoint
Оптичен сензор от следващо поколение с 36 000 dpi и водещ в индустрията < 1% отклонение от cpi за максимална прецизност. - Трирежимна свързаност
Несравнима гъвкавост с кабелен USB, 2.4 GHz RF с ниска латентност, плюс Bluetooth режим за сдвояване на до три устройства. - Безжична технология ROG SpeedNova
Ниска латентност, надеждна безжична производителност и оптимизирана енергийна ефективност в 2.4 GHz RF режим. - ROG omni приемник
Свържете се безжично с множество поддържани устройства с един приемник. - Вградено управление
Позволява директно регулиране на често използваните настройки на мишката чрез натискане на различни комбинации от бутони на мишката. - ROG микропревключватели
Осигурява живот от 70 милиона кликвания и контролирано, постоянно усещане при кликване. - Противоплъзгаща се лента за захващане на мишката
Осигурява сцепление и добавя малко усет. - ROG паракорд и 100% PTFE крачета за мишка
Качествените материали улесняват плавните и бързи движения. - NVIDIA Reflex
Официално проверена за NVIDIA Reflex Latency Analyzer за наблюдение на реакцията на мишката.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка