- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- A4Tech
- Геймърска мишка Bloody V8M, Оптична, Жична, USB (ID: 126772)
Мишка Геймърска мишка Bloody V8M, Оптична, Жична, USB A4-MOUSE-V8m
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 126772
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Геймърска мишка Bloody V8M, Оп+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:2000 €/3912 лв.
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Gaming |
| Връзка | С кабел |
| Чувствителност | 3200 dpi |
| Бутони | 7+1 |
| Съвместимост | PC |
| Тегло | 0.153 kg |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | A4-MOUSE-V8m |
Bloody V8m Геймърска оптична мишка
Bloody V8m е оптична геймърска мишка, която би трябвало да допадне на любителите на FPS игри поради специфичните си възможности. Под скрола отново може да намерите класическите "1" "N" "3" бутона, чрез които задействате различни режими на работа за левия бутон на мишката. Чрез "1" и "3" съответно стреляте по един или три пъти, докато "N" ви позволява да стреляте толкова пъти, колкото сте програмирали предварително чрез софтуера. Вие имате възможност да избирате максималната честота на работа то 125 Hz до 1000 Hz.
Здравината и издържливостта на мишката са гарантирани от металните крачета, които ще ви позволят да изминете повече от 300 километра. Добре е да се отбележи, че кабелът е плетен и това допълнително удължава живота и нормалното функциониране на мишката.
Софтуерът на Bloody ви дава възможност да програмирате бутоните на V8m, както и да запазвате настройките във вградената памет от 160 kB.
- Цвят: Black
- Интерфейс – USB
- Сензор – Оптична
- Брой бутони – 7+1
- Подсветка – Да
- Тегло: 143g
- Чувствителност - 3200 DPI
- Програмируеми бутони – Да
- Начин на свързване - Жично
- Дължина на кабела – 1.8 m
- Поддържани ОС: Windows 98/2000/ME/XP 32bit/Vista 32/ 64bit/ Win 7 32/ 64bits
Гаранция: 24 месец(а)
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 3929 Schaefer Ave, Chino CA, 91710, USA (For North America Inquiries only) |
| Уебсайт | https://www.a4tech.com/default.aspx |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.