- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Corsair
- HARPOON RGB PRO Advanced
- Corsair HARPOON RGB PRO Advanced Optical Gaming Mouse,12 000 dpi (ID: 128769)
Мишка Corsair HARPOON RGB PRO Advanced Optical Gaming Mouse,12 000 dpi CH-9301111
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 128769
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Corsair HARPOON RGB PRO Advanc+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3400 €/6650 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | HARPOON RGB PRO Advanced |
| Подходящо за | Gaming |
| Тип | Mouse |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Optical |
| Производителност | 20 million clicks, 125/250/500/1000 Hz report rate |
| Чувствителност | 400 – 12 000 DPI |
| DPI | 12000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Функции | Built-in flash memory, OMRON switches, RGB LED backlight, Pixart PMW 3327 optical gaming sensor, iCUE support, claw grip |
| Съвместимост | PC |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Екстри | Ergonomic design |
| Портове | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Височина | 40.4 мм |
| Ширина | 68.3 мм |
| Дълбочина | 115.5 мм |
| Тегло | 85 g |
| Цвят | Черен |
| Характеристики |
Teflon Feet
Built-in memory 1,000 Hz Ultrapolling Omron Micro switch Technology RGB осветление iCUE Compatible Tangle Free Rubber Cable Claw Grip |
| Други характеристики | 1.8 m |
| Език | Europe |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CH-9301111 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Data Sheet | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив