- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Corsair
- Corsair IRONCLAW RGB, FPS/MOBA, RGB LED, 18 000 DPI, USB, Black
- Corsair IRONCLAW RGB, FPS/MOBA, RGB LED, 18 000 DPI, USB, Black (ID: 116025)
Мишка Corsair IRONCLAW RGB, FPS/MOBA, RGB LED, 18 000 DPI, USB, Black CH-9307011
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Връзка: С кабел
Технология: Optical
DPI: 18000 dpi
Тегло: 105 g
Цвят: Black
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 116025
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Corsair IRONCLAW RGB, FPS/MOBA+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7000 €/13691 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Corsair IRONCLAW RGB, FPS/MOBA, RGB LED, 18 000 DPI, USB, Black |
| Подходящо за | Gaming |
| Тип | Mouse |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Optical |
| Производителност | 125/250/500/1000 reports per second, realtime sensitivity switching 100 - 18000 dpi |
| Чувствителност | 100 – 18 000 DPI |
| DPI | 18000 dpi |
| Бутони | 7 |
| Функции | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, built-in flash memory, braided cable, OMRON switches, Corsair Utility Engine (CUE), 2 RGB zones, 50 million clicks |
| Съвместимост | PC |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Екстри | Ergonomic design |
| Портове | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Височина | 4.5 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дълбочина | 13 cm |
| Тегло | 105 g |
| Цвят | Black |
| Характеристики |
Скролиращо колело
Built-in memory 1,000 Hz Ultrapolling RGB осветление |
| Други характеристики | 1.8 m |
| Език | Europe |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CH-9307011 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив