- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Corsair
- Corsair KATAR PRO XT Gaming Mouse, Wired, Black, Backlit RGB LED, 18000 DPI, Optical, EAN:0840006626954 (ID: 600150)
Мишка Corsair KATAR PRO XT Gaming Mouse, Wired, Black, Backlit RGB LED, 18000 DPI, Optical, EAN:0840006626954 CH-930C111
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 600150
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Corsair KATAR PRO XT Gaming Mo+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:4800 €/9388 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Gaming |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Оптичен |
| Чувствителност | 100 – 18 000 DPI |
| DPI | 18000 dpi |
| Бутони | 6 програмируеми |
| Съвместимост | PC |
| Височина | 37.8 мм |
| Ширина | 64.2 мм |
| Дълбочина | 115.8 мм |
| Тегло | 0.073 kg |
| Цвят | Черен |
| Характеристики |
Скролиращо колело
RGB осветление 3 On-The-Fly DPI Settings iCUE Compatible |
| Други характеристики | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CH-930C111 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив