- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Corsair
- CORSAIR M65 RGB ULTRA Gaming Mouse, Backlit RGB LED, Optical, Silver ALU, Black (ID: 850474)
Мишка CORSAIR M65 RGB ULTRA Gaming Mouse, Backlit RGB LED, Optical, Silver ALU, Black CH-9309411-EU2
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Връзка: С кабел
Технология: Оптичен
DPI: 26000 dpi
Тегло: 0.152 kg
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 850474
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
CORSAIR M65 RGB ULTRA Gaming M+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7600 €/14864 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Gaming |
| Връзка | С кабел |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Честота | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Оптичен |
| Чувствителност | 26000 dpi |
| DPI | 26000 dpi |
| Бутони | 7+1 |
| Съвместимост | PC |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Включени кабели | USB кабел |
| Височина | 39.2 мм |
| Ширина | 76.6 мм |
| Дълбочина | 116.5 мм |
| Тегло | 0.152 kg |
| Цвят | Черен |
| Характеристики |
Built-in memory
Регулируемо тегло За десничари Omron Micro switch Technology RGB осветление 2,000 Hz Polling Rate Tangle Free Rubber Cable |
| Други характеристики | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CH-9309411-EU2 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив