- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Hama
- HAMA Безжична ергономична мишка EMW-500L/за лява ръка/, черна (ID: 906977)
Мишка HAMA Безжична ергономична мишка EMW-500L/за лява ръка/, черна HAMA-173089
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906977
Купи в комплект и спести
-
HAMA Безжична ергономична мишк+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1700 €/3325 лв.
Характеристики
| Връзка | Безжична |
| Интерфейс | Wireless |
| Приемник | USB |
| Сензор | Оптичен |
| Чувствителност | 1000 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi |
| Бутони | 6+1 |
| Размери | 86 x 115 x 71 мм |
| Тегло | 0.141 kg |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Честота: 2.4 GHz,Обхват: 10 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HAMA-173089 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dresdner Str. 9 86653, Monheim, Germany |
| Уебсайт | https://www.hama.com/de/de/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка