- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- HP
- HP 715 RECHBL Mult-Dvc Bluetooth Mouse (ID: 870907)
Мишка HP 715 RECHBL Mult-Dvc Bluetooth Mouse 6E6F0AA
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Безжична, С кабел
DPI: 3000 dpi
Тегло: 84 g
Цвят: Black
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870907
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
HP 715 RECHBL Mult-Dvc Bluetoo+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:15500 €/30315 лв.
Характеристики
| Тип | Mouse |
| Връзка | Безжична, С кабел |
| Обхват | Up to 10 m |
| Интерфейс | Bluetooth 3.0, 2.4 GHz |
| Приемник | USB wireless receiver |
| DPI | 3000 dpi |
| Бутони | 7 |
| Функции |
Fast scrolling
silent click Tilt Wheel technology track-on-glass sensor programmable buttons battery indicator 3 devices simultaneous connectivity |
| Технология на батерията | Lithium Ion |
| Battery run time | 3 months |
| Съвместими операционни системи | Windows 11, Google Chrome OS, Apple macOS 10.13 or later |
| Портове | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Височина | 10.21 cm |
| Ширина | 5.71 cm |
| Дълбочина | 3.62 cm |
| Тегло | 84 g |
| Материал | 60% post-consumer recycled plastic |
| Цвят | Black |
| Аксесоари | USB-C charging cable, USB dongle |
| Включен софтуер | HP Accessory Center |
| Език | English / Europe |
| Стандарти |
CB
FCC SDPPI IMDA BSMI NCC TRA TRC ICASA ICES KCC VCCI ANATEL NOM NBTC ETL WEEE Green Dot ETA Triman |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 6E6F0AA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка