- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Lamzu
- Lamzu професионална PARO 8K White - Wire... (ID: 904390)
Мишка Lamzu професионална PARO 8K White - Wire... LAMZU-PARO-8K-WH
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904390
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lamzu професионална PARO 8K Wh+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:12400 €/24252 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | USB, Безжично |
| Сензор | PAW3950 |
| Чувствителност | 32000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размери | 120 x 65 x 41 mm |
| Тегло | 48 g |
| Цвят | Бял |
| Характеристики |
AURORA Web Software
Package include: Paro Wireless Mouse x 1 PTFE feet x 1 USB dongle x 1 1.8m Type-c para cord x 1 Velvet bag x 1 Mouse grip x 1 Adapter x 1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | LAMZU-PARO-8K-WH |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Lamzu |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | LAMZU-PARO-8K-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 32000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120 x 65 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 48 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | AURORA Web Software Package include: Paro Wireless Mouse x 1, PTFE feet x 1, USB dongle x 1, 1.8m Type-c para cord x 1, Velvet bag x 1, Mouse grip x 1, Adapter x 1 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975637430558 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://lamzu.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка