- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Logitech
- Геймърска мишка Logitech G309 White Lightspeed Wireless (ID: 786313)
Мишка Геймърска мишка Logitech G309 White Lightspeed Wireless 910-007207
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 786313
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Геймърска мишка Logitech G309+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:8200 €/16038 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Gaming |
| Връзка | Безжична |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честота | 2.4 GHz |
| Сензор | HERO 25K |
| Чувствителност | 25600 dpi |
| Максимално ускорение | 40 G |
| Бутони | 5+1 |
| Време за работа на батерия | 180 ч. |
| Съвместимост | PC |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Включени кабели | Кабел за зареждане |
| Височина | 40 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Дълбочина | 130 мм |
| Тегло | 0.086 kg |
| Цвят | Бял |
| Характеристики |
Подходяща за лява и дясна ръка
Скролиращо колело ARM 32-bit Processor RGB подсветка |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 910-007207 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +41 (0)21 863 55 11 |
| Адрес | EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel Innovation Center CH - 1015 Lausanne |
| Уебсайт | http://www.logitech.com/en-roeu |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив