- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Logitech
- Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse for Business (ID: 634989)
Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse for Business 910-006496
Промоция
09.05 - 07.06
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 634989
Купи в комплект и спести
-
Logitech Lift Vertical Ergonom+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7200 €/14082 лв.
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Подходящо за | Kомпютри |
| Връзка | Wireless |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честота | 2.4 GHz |
| Интерфейс | Logi Bolt USB Receiver |
| Сензор | Optical |
| Чувствителност |
400 dpi
4000 dpi |
| DPI | 4000 DPI |
| Minimum sensitivity step | 50 dpi |
| Бутони | 4 |
| Програмируеми бутони |
|
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Съвместимост |
Mac OS
Windows iPad |
| Съвместими операционни системи |
Linux
Chrome OS Apple Mac OS 10.15 or Later Apple iPadOS 13.4 or Later Microsoft Windows 10 or Later |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Размери | 70 x 108 x 71 mm |
| Височина | 78.5 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Дълбочина | 120 мм |
| Тегло | 170 g |
| Цвят | White |
| Характеристики |
Скролиращо колело
Rechargeable Connect up to 3 Devices Adjustable DPI |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 910-006496 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +41 (0)21 863 55 11 |
| Адрес | EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel Innovation Center CH - 1015 Lausanne |
| Уебсайт | http://www.logitech.com/en-roeu |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка