- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- MCHOSE
- MCHOSE професионална A7 V2 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K (ID: 905406)
Мишка MCHOSE професионална A7 V2 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K HW-A7V2-5
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Bluetooth, USB, Безжично
Тегло: 59 g
Цвят: Черна
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905406
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MCHOSE професионална A7 V2 Ult+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:6200 €/12126 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Сензор | PAW3950 TI |
| Чувствителност | 42000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размери | 125.84 x 63.24 x 39.78 mm |
| Тегло | 59 g |
| Цвят | Черна |
| Характеристики |
500 mAh battery
Omron Mechanical Switches PAW3950TI Sensor TTC Gold Wheel Encoder Tri-Mode Connectivity |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HW-A7V2-5 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-A7V2-5 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 TI |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 125.84 x 63.24 x 39.78 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PAW3950TI Sensor Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder Tri-mode Connectivity 500 mAh Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502472 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка