- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- MCHOSE
- MCHOSE професионална K7 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K (ID: 905404)
Мишка MCHOSE професионална K7 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K HW-K7-13
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Bluetooth, USB, Безжично
Тегло: 59 g
Цвят: Черна
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905404
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MCHOSE професионална K7 Ultra+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:8900 €/17407 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Сензор | PAW3950 |
| Чувствителност | 42000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Размери | 127.3 x 63.8 x 39.9 mm |
| Тегло | 59 g |
| Цвят | Черна |
| Характеристики |
8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1
100% PTFE Skates Battery: 500 mAh M HUB Driver (Web + App) Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder Up to 42,000 DPI sensitivity |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HW-K7-13 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-K7-13 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 120hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.3 x 63.8 x 39.9 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1 Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder 100% PTFE Skates Up to 42,000 DPI sensitivity M HUB Driver (Web + App) Battery: 500 mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502946 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка